Všichni lidi nejsou svatí.

Chraňte citlivá firemní data,
předejděte jejich odcizení či zneužití.

Jak uniká to nejcennější, co firma má?

Únik firemního know-how, smluv, nabídek, výkresů, citlivých zákaznických údajů považuje 9 z 10 CEOs za událost, jež může mít zásadní dopad:

  • na pověst společnosti
  • často i na její fungování samotné

Většina firem se pečlivě brání proti externím útokům a přitom zapomíná na to, že nejvíce citlivých dat uniká díky pochybení, či zlé vůli zaměstnanců.
Podle výzkumu Accenture Security a Ponemon jsou zaměstnanci stále nejslabším článkem bezpečnosti. Například na veřejných úložištích typu uloz.to se nachází tisíce citlivých firemních dat. A ať školíte své zaměstnance sebelíp, úniky se dějí a budou dít.

Jak tomu zabránit?

Jděte na to jinak.

  • Ke klidnému spánku pomůže nasazení bezpečnostních řešení Sodat.
  • Rádi vám ukážeme během rychlého bezplatného pilotního nasazení, co se děje s citlivými daty ve vaší firmě a najdeme pro vás ideální řešení.

Řešení je vyvinuté pro střední i větší firmy s několika desítkami stanic, v poslední době jej však stále více využívají i firmy s 10 stanicemi. Prostě se to vyplatí.

Spojte se s námi pro konzultaci, rádi přijedeme přímo k vám.

Dále se můžete dozvědět více o našich produktech na ochranu citlivých firemních dat (smlouvy, nabídky, konstrukční výkresy, SAP, CRM, zdravotní dokumentace, …) na našem webu.