Aktivace produktu

Aktivace SODAT Encryption

Plnou resp. komerční verzi produktu je potřeba aktivovat. Aktivací se rozumí vytvoření vztahu mezi vaším zakoupeným licenčním číslem a vaším konkrétním serverem, na kterém SODAT Encryption běží.

Aktivace produktu je nezbytná kvůli jednoznačné identifikaci uživatele, zabezpečení jeho uživatelských práv a souvisejících služeb. Aktivace je rychlá a jednoduchá, neobtěžuje a veškeré procesy výměny dat jsou zabezpečeny.

Aktivace produktu SODAT Encryption probíhá v několika krocích:

  1. Nejprve je nutno vyhledat soubor „ActivationRequest.bin“ v lokaci C:\Program Files\AreaGuardNeo\Server\db\ActivationRequest\
  2. Tento soubor vložit, společně s vašimi registračními údaji, do níže uvedeného formuláře.
  3. Po jeho zpracování od nás e-mailem obdržíte nazpět aktivační soubor „ActivationResponse.bin“, jímž budete schopni provést aktivaci produktu.

Nyní už stačí pouze v konzoli administrátora nahoře v Info vybrat položku „Aktivace SODAT Encryption…“. Zde je popsaný celý postup od samého začátku. Máte tedy aktivační soubor, takže zvolte „Načíst aktivační soubor…“, nalistujte ho a zvolte „Otevřít“.

Po úspěšné aktivaci systém oznámí, že byl produkt SODAT Encryption úspěšně aktivován.

Upozornění:  Součástí přílohy aktivačního emailu je binární soubor. V případě, že aktivační email nedorazí do několika minut, tak prosím zkontrolujte SPAM schránku.  Případně nás kontaktujte na support@sodatsw.cz.

Aktivační formulář

Kontaktní údaje

  • Česká republika
  • Slovensko

Informace o společnosti

Aktivační soubor

Soubor *